Cvičení po porodu II.

Fyzioterapeutické cvičení vhodné po šestinedělí, i s delším časovým odstupem po porodu.

Chcete se po porodu dostat znovu do původní kondice?

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA NOVÉ POLOLETÍ BUDE SPUŠTĚNO OD 12.8. 2021. OD 21.6. JE PŘIHLAŠOVÁNÍ JEN PRO POKRAČUJÍCÍ.

 

Chcete zpevnit břišní svalstvo a ulevit bolavým zádům? Přijďte si zacvičit! Protáhnete si přetížené a zkrácené svaly, posílíte ochablé svaly břišní, dno pánevní a nacvičíte si lepší držení těla během různých denních činností.

Cvičení je vhodné pro ženy po šestinedělí, i s delším časovým odstupem po porodu. Miminka si můžete vzít na cvičení s sebou.

Rozvrh

Den Čas Volných míst
Úterý 16:15 - 17:15 -2

Lektor

Mgr. Julie Jelínková

"Učím se s dětmi."

Děti: Jáchym, Adam, Prokop, Johanka

Záliby: tanec, jóga, příroda, cestování, ruční práce, divadlo, knihy ... poslední dobou však především pozorování kreativity dětí a podpora jejich svobodného rozletu a rozkvětu

Vzdělání: Fyzioterapie na FTVS UK

Když jsem v roce 2002 byla na první mateřské dovolené, jezdila jsem do klubu maminek na Vinohrady. Časem jsme se spolu s dalšími ženami rozhodly založit klub maminek v Líšni. Společně s dětmi jsme se pravidelně setkávaly v KCL na Kotlance. Až se objevily další ženy s novým elánem a vizemi a na jaře roku 2007 vzniklo rodinné centrum Pastelka s celotýdenním provozem.

kontakt: tel.  737 674 331, julie.jel@seznam.cz

Místo konání

nám. Karla IV. 4/4, Brno-Líšeň

Prvorepublikový dům, kde Pastelka sídlí v prvním patře. Organizujeme tady kurzy a Pasteláček. Zavedou Vás k nám červené stopy na schodech. Keramická dílna a seminární místnost jsou ve sklepních prostorech, a tam se dostanete po schodech dolů.

Cena

Cena v termínu 7.9.2021 - 25.1.2022

1900 Kč