Cvičení po porodu III.

Fyzioterapeutické cvičení vhodné po šestinedělí, i s delším časovým odstupem po porodu.

Chcete se po porodu dostat znovu do původní kondice?

Chcete zpevnit břišní svalstvo a ulevit bolavým zádům? Přijďte si zacvičit! Protáhnete si přetížené a zkrácené svaly, posílíte ochablé svaly břišní, dno pánevní a nacvičíte si lepší držení těla během různých denních činností.

Cvičení je vhodné pro ženy po šestinedělí, i s delším časovým odstupem po porodu. Miminka si můžete vzít na cvičení s sebou.

Zaplacené kurzovné se nevrací.

Kurz probíhá: 13.2. – 25.6. 2024

Kurz se nekoná v těchto dnech: 6.2. 2024

RC Pastelka si vyhrazuje právo na zrušení jedné lekce bez náhrady.

Rozvrh

Den Čas Volných míst
Úterý 16:15 - 17:15 0

Lektor

Mgr. Julie Jelínková

"Učím se s dětmi."

Děti: Jáchym, Adam, Prokop, Johanka

Baví mě tanec, jóga, příroda, cestování, ruční práce, divadlo, knihy ... poslední dobou však především pozorování kreativity dětí a podpora jejich svobodného rozletu a rozkvětu

Vzdělání: Fyzioterapie na FTVS UK

Když jsem v roce 2002 byla na první mateřské dovolené, jezdila jsem do klubu maminek na Vinohrady. Časem jsme se spolu s dalšími ženami rozhodly založit klub maminek v Líšni. Společně s dětmi jsme se pravidelně setkávaly v KCL na Kotlance. Až se objevily další ženy s novým elánem a vizemi a na jaře roku 2007 vzniklo rodinné centrum Pastelka s celotýdenním provozem.

kontakt: tel.  737 674 331, julie.jel@seznam.cz

Místo konání

nám. Karla IV. 4/4, Brno-Líšeň

Prvorepublikový dům, kde Pastelka sídlí v prvním patře. Organizujeme tady kurzy a Pasteláček. Zavedou Vás k nám červené stopy na schodech. Keramická dílna a seminární místnost jsou ve sklepních prostorech, a tam se dostanete po schodech dolů.

Cena

Cena v termínu 13.2.2024 - 25.6.2024

2200 Kč

Na tento termín se již nelze přihlásit