Cvičení pro aktivní ženy I.

Dýchej, protáhni, posil

Dýchej, protáhni, posil

Aerobik už není váš šálek kávy, ale v józe se úplně necítíte? Hledáte nějaký "zlatý střed"? Udělejte si čas sama na sebe a přihlaste se do kurzu cvičení pro aktivní ženy. Náplň lekcí vychází z fyzioterapeutického cvičení - protahovací a uvolňovací cviky, posilování hlubokého svalstva, prvky pilates, strečink. Každé cvičení probíhá s ohledem na aktuální stav a potřeby zúčastněných.

Cvičení pro aktivní ženy je všestranné - jógové prvky, strečink, posilování s ohledem na aktuální zdravotní stav kurzantek. 

Zaplacené kurzovné se nevrací.

Kurz probíhá: 1.2. – 27.6. 2024

Kurz se nekoná v těchto dnech: 8.2., 28.3.2024

RC Pastelka si vyhrazuje právo na zrušení jedné lekce bez náhrady.

Rozvrh

Den Čas Volných míst
Úterý 19:00 - 20:00 1

Lektor

Ing. Andrea Ondrůjová

Od 9 let jsem hrála závodně basketbal a díky týmovým úspěchům jsem pokračovala na sportovní gymnázium, kde jsem nasbírala všeobecné sportovní dovednosti. Také jsem zde absolvovala masérský kurz. 

Rekreačně se stále věnuji basketbalu, plavu, lyžuji, jezdím na kole. Po narození dětí jsem trochu zvolnila, věnovala se dcerám a také pomáhala s vedením cvičení pro děti při TJ Sokol Líšeň. Několik let již čerpám další inspiraci od fyzioterapeutky Julie Jelínkové. 

 

Cvičení pro aktivní ženy je všestranné - jógové prvky, strečink, posilování s ohledem na aktuální zdravotní stav kurzantek. 

 

Těším se na viděnou na některém z mých kurzů.

 

děti: Ester, Anděla

záliby: děti a hry s nimi, zahradničení, sadařství, vycházky se psem, pečení a samozřejmě cvičení

Místo konání

nám. Karla IV. 4/4, Brno-Líšeň

Prvorepublikový dům, kde Pastelka sídlí v prvním patře. Organizujeme tady kurzy a Pasteláček. Zavedou Vás k nám červené stopy na schodech. Keramická dílna a seminární místnost jsou ve sklepních prostorech, a tam se dostanete po schodech dolů.

Cena

Cena v termínu 13.2.2024 - 25.6.2024

2100 Kč

Na tento termín se již nelze přihlásit