Cvičení pro aktivní ženy II.

Dýchej, protáhni, posil

Dýchej, protáhni, posil

Aerobik už není váš šálek kávy, ale v józe se úplně necítíte? Hledáte nějaký "zlatý střed"? Udělejte si čas sama na sebe a přihlaste se do kurzu cvičení pro aktivní ženy. Náplň lekcí vychází z fyzioterapeutického cvičení - protahovací a uvolňovací cviky, posilování hlubokého svalstva, prvky pilates, strečink. Každé cvičení probíhá s ohledem na aktuální stav a potřeby zúčastněných.

 

Zaplacené kurzovné se nevrací.

Kurz se nekoná v těchto dnech: 28. 9., 26. 10., 28. 12. 2023

RC Pastelka si vyhrazuje právo na zrušení jedné lekce bez náhrady.

Rozvrh

Den Čas Volných míst
Čtvrtek 19:00 - 20:00 0

Lektor

Ing. Andrea Ondrůjová

Od 9 let jsem hrála závodně basketbal a díky týmovým úspěchům jsem pokračovala na sportovní gymnázium, kde jsem nasbírala všeobecné sportovní dovednosti. Také jsem zde absolvovala masérský kurz. Stále i když rekreačně se věnuji basketbalu, plavu, lyžuji, jezdím na kole. Po narození dětí jsem trochu zvolnila a několik let jsem chodila na fyzioterapeutické cvičení k Julii Jelínkové, které děkuji za nové obohacující zkušenosti. Dnes se umím podívat na tělo, obzvlášť ženské tělo po porodu,  komplexně a vím kam až jít, kde posílit, kde uvolnit atd. Ráda bych své zkušenosti předávala dál, a proto jsem se rozhodla vést Cvičení pro aktivní ženy na které Vás srdečně zvu. 

děti: Ester, Anděla

záliby: děti a hry s nimi, zahradničení, sadařství, vycházky se psem, pečení a samozřejmě cvičení

Místo konání

nám. Karla IV. 4/4, Brno-Líšeň

Prvorepublikový dům, kde Pastelka sídlí v prvním patře. Organizujeme tady kurzy a Pasteláček. Zavedou Vás k nám červené stopy na schodech. Keramická dílna a seminární místnost jsou ve sklepních prostorech, a tam se dostanete po schodech dolů.

Cena

Cena v termínu 7.9.2023 - 25.1.2024

2100 Kč