Cvičení pro aktivní ženy

Žádné skákání ani přetěžování

Žádné skákání ani přetěžování

Aerobik už není váš šálek kávy, ale v józe se úplně necítíte? Hledáte nějaký "zlatý střed"? Udělejte si čas sama na sebe a přijďte do našeho nového kurzu cvičení pro aktivní ženy. Náplň lekcí vychází z fyzioterapetického cvičení, které je obohaceno o posilování. Protáhnete a posílíte tělo unavené ze zvedání a nošení vašich dětí nebo i z každodenní práce v kanceláři.  

 

Kurz se nekoná v těchto dnech : 17.11.2022, 23.12.2022 - 1.1.2023.

Rozvrh

Den Čas Volných míst
Úterý 19:00 - 20:00 0

Lektor

Ing. Andrea Ondrůjová

Od 9 let jsem hrála závodně basketbal a díky týmovým úspěchům jsem pokračovala na sportovní gymnázium, kde jsem nasbírala všeobecné sportovní dovednosti. Také jsem zde absolvovala masérský kurz. Stále i když rekreačně se věnuji basketbalu, plavu, lyžuji, jezdím na kole. Po narození dětí jsem trochu zvolnila a několik let jsem chodila na fyzioterapeutické cvičení k Julii Jelínkové, které děkuji za nové obohacující zkušenosti. Dnes se umím podívat na tělo, obzvlášť ženské tělo po porodu,  komplexně a vím kam až jít, kde posílit, kde uvolnit atd. Ráda bych své zkušenosti předávala dál, a proto jsem se rozhodla vést Cvičení pro aktivní ženy na které Vás srdečně zvu. 

děti: Ester, Anděla

záliby: děti a hry s nimi, zahradničení, sadařství, vycházky se psem, pečení a samozřejmě cvičení

Místo konání

nám. Karla IV. 4/4, Brno-Líšeň

Prvorepublikový dům, kde Pastelka sídlí v prvním patře. Organizujeme tady kurzy a Pasteláček. Zavedou Vás k nám červené stopy na schodech. Keramická dílna a seminární místnost jsou ve sklepních prostorech, a tam se dostanete po schodech dolů.

Cena

Cena v termínu 6.9.2022 - 31.1.2023

1600 Kč

Na tento termín se již nelze přihlásit