Do tance s radostí

Tanečky pro dívky 6 - 10 let

Taneční kroužek pro dívky se zaměřením na základy lidového, klasického i výrazového tance.

Radost z tance budeme rozdávat již 2. rokem všem holkám, které se rády učí nové kroky a choreografie. Pokud by se však chtěli přidat i kluci, dveře mají otevřené a my se moc těšíme!

V průběhu roku se seznámíme se základy lidového a klasického tance, které budeme dál rozvíjet. Přidáme také moderní a výrazový tanec. Naučíme se nejen základní kroky, ale taky taneční kombinace a následně různé choreografie. Půjde nám hlavně o rozvoj pohybové koordinace a muzikálnosti. Potrénujeme také taneční paměť a zlepšíme správné držení těla, které je důležité nejen v tanci.

A samozřejmě, že budeme klást důraz, aby samotná technika tance a provedení kroků bylo postupně lepší a lepší.

Pokud se vše plánované podaří, věříme, že se opět zúčastníme mnohých líšeňských akcí (např. Setkání s Mikulášem, Hody, Ostatky, Národopisní slavnost apod.), kde budeme vystupovat společně s naším spřáteleným sborem Cvrčci ze ZŠ Pohankova.

 

Od září 2019 nás čeká pár změn.

Začneme trénovat v zrcadlovém tanečním sále líšeňského Dělňáku, kde budeme mít víc prostoru. Tréninky budu probíhat vždy v pondělky od 16,30 do 18,00. A také máme velkou radost, že naše řady rozšíří nová lektorka tance Kristýna Kučerová.

 

Pokud máte pohyb rádi, přidejte se k nám, budeme se na Vás moc těšit!

Lucia s Týnkou.

 

Rozvrh

Den Čas Volných míst
Pondělí 16:30 - 18:00 10

Lektor

PharmDr. Lucia Zendulková Zahradníková, Ph.D.

Krásnych viac ako 18 rokov svojho života som venovala folklórnemu tancu v mojom rodnom meste, v Bratislave. Popri aktívnom tancovaní som svoje skúsenosti predávala aj ďalej, a to učením základov tanca od predškolákov až po stredoškolákov. Napriek tomu, že táto životná etapa je dávno preč, a naviac úplne odlišná od mojej aktuálnej profesnej cesty, rada by som sa k tancu opať vrátila aj práve formou vedenia kurzu „DO TANCA S RADOSŤOU“. Verím, že sa mi podarí preniesť radost, ktorá pri tancovaní vzniká, aj na ďalšie malé tanečnice z Líšně.

Děti: Hugo

Vzdělání: Farmaceutická fakulta Univerzity Komenského v Bratislavě

Místo konání

Klajdovská 28, Brno - Líšeň

Cena

Cena v termínu 16.9.2019 - 29.1.2020

1400 Kč

Na tento termín se již nelze přihlásit