Když zem dá hlínu II.

Keramika pro dospělé

Keramika pro dospělé

Pro ty, kteří již s keramikou pracují a chtějí se dále rozvíjet a inspirovat.

Plně využijete zázemí dílny pro vlastní tvoření.

Témata a projekty si budete určovat v průběhu kurzu samy. Lektorka bude spíše poradkyní, která čerpá z bohatých zkušeností s prácí s hlínou a doplňkovými materiály. Samozřejmě přinese výčet možností, které stojí za vyzkoušení. Nezapomeňte si promyslet, co byste rády vyzkoušely, nebo co si potřebujete vytvořit do bytu, domu, nebo na zahradu. Nápady a přání přineste již na první setkání, kde program dáme dohromady. V předchozích kurzech se jako velmi nosné a krásné ukázalo, že se vzájemně ve své práci inspirujeme.

Jste srdečně zváni.

V rámci kurzu proběhne 8 dvouhodinových lekcí které začnou v pondělí 23. 9. 2019 a budou pokračovat 7. 10., 21. 10., 11. 11., 18. 11., 2. 12., 16. 12. a 6. 1. 2020.

Do kurzu se prosím hlaste do 15. 9. 2019.

 

Rozvrh

Den Čas Volných míst
Pondělí 17:00 - 19:00 0

Lektor

Olga Fryčová Hořavová

Vážím si, že mohu být součástí krásného a inspirativního týmu Pastelky.

Děti: Jonáš

Vystudovala jsem SUPŠ v Uherském Hradišti, obor Výtvarné zpracování keramiky a porcelánu, VŠVU v Bratislavě, ateliér Socha, objekt, instalace, dále Intermedia a multimedia. Učila jsem na ZŠ v Adamově, jsem lektorkou kurzů keramiky v SSŠ Brno. Mezi lety 2010 až 2016 jsem vedla Galerii města Blanska, kde jsem vytvořila řadu doprovodných workshopů pro děti i dospělé. Od roku 2016 pracuji jako učitelka ZUŠ v Adamově. V roce 2017 se mi narodil syn Jonáš. Tvořím a vystavuji.

t.č. na rodičovské dovolené

K vedení keramických kurzů v Pastelce jsem byla přizvána před lety. Dílna je tu maličká, kurzy jsou komorního rázu, ale i tak zde vynikají velkorysá díla. Co bude na programu dne je určeno úrovní dovedností v keramickém řeměsle i vlastním výtvarným směřováním jednotlivých účastnic/účastníků. Vedla jsem zde kurzy pro začátečníky, nabízela různé nápady pokročilým a radila při realizaci vlastních výtvarných projektů. Mám ráda, když keramika slouží a dělá radost doma i venku třeba v zahradě.

Místo konání

nám. Karla IV. 4/4, Brno-Líšeň

Prvorepublikový dům, kde Pastelka sídlí v prvním patře. Organizujeme tady kurzy a Pasteláček. Zavedou Vás k nám červené stopy na schodech. Keramická dílna a seminární místnost jsou ve sklepních prostorech, a tam se dostanete po schodech dolů.

Cena

Cena v termínu 23.9.2019 - 6.1.2020

2300 Kč

Na tento termín se již nelze přihlásit