Porozumění zlobení

přednáška v rámci poslední Otevřené herny 12 .6. 2023

Přednáška v rámci poslední Otevřené herny 12. 6. 2023 9 - 12 h.

Nutné přihlášení předem na webu!

Cena: 150,- Kč.

Taky je pro vás někdy chování vašeho dítěte nepochopitelné, nezvládnutelné a cítíte se vůči němu bezmocní? Vaše reakce místo zlepšení vyvolá ještě horší chování, větší napětí a nesoulad mezi vámi a vaším dítětem. A vy se pak někdy ptáte "Co mám teď dělat?"
Přístup rodičů k dítěti ovlivňuje nejen jeho aktuální chování, ale i jeho budoucí vývoj. Proto je cílem tohoto semináře podívat se na "zlobení" dítěte z jiného úhlu, porozumět jeho motivaci a poznat možnosti, kterými lze takové chování ovlivňovat nejen v aktuální problémové situaci, ale především preventivně, dříve, než nastane. Cílem je nalézt východisko z počínajícího nebo již delší dobu fungujícího začarovaném kruhu nevhodné chování dítěte - reakce rodiče - další nevhodné chování dítěte, kdy se vztah i vzájemné porozumění stále více zhoršuje..

Rozvrh

Den Čas Volných míst
Pondělí 09:00 - 12:00 0

Lektor

Mgr. Ing. Eliška Vondráčková

Externí lektorka přednášek v Pastelce.

Od roku 2003 poskytuje konzultace a poradenství v oblastech rozvoje osobnosti, vztahů v rodinách včetně mezigeneračního soužití, výchovy dětí od narození až po dospívání, prevence patologických jevů v rodinách. Zaměřuje se také na profesní rozvoj jednotlivých pracovníků i celých pracovních týmů především z oblasti sociálních a prorodinných služeb. Pracuje jako kouč a supervizor.

Působí také jako lektor programu Efektivního rodičovství a vytvořila jeho novější variantu Devatero úspěšného rodiče. Vychází nejen ze znalostí získaných odborným studiem na FSS Masarykovy Univerzity v Brně, které dále systematicky rozvíjí dalšími výcviky a vzděláváním, ale také z vlastních zkušeností získaných při vedení menších i větších pracovních týmů NNO a při výchově tří již dospělých synů.

Je členkou Asociace integrativních koučů.

www.eliskavondrackova.czinfo@eliskavondrackova.cz

 

 

Místo konání

nám. Karla IV. 4/4, Brno-Líšeň

Prvorepublikový dům, kde Pastelka sídlí v prvním patře. Organizujeme tady kurzy a Pasteláček. Zavedou Vás k nám červené stopy na schodech. Keramická dílna a seminární místnost jsou ve sklepních prostorech, a tam se dostanete po schodech dolů.

Cena

Cena v termínu 12.6.2023 - 12.6.2023

150 Kč

Na tento termín se již nelze přihlásit