Výživa dětí do 6ti let

Jak se vyznat v protichůdných informacích?

Co, kdy a jak ve výživě dětí?

Do kdy je vhodné kojit? Kdy začít s příkrmy? Jaké potraviny jsou vhodné a kdy? Co pitný režim? Co si počít pokud dítě dlouhodobě odmítá určitou potravinu? Jaké jsou specifika výživy v předškolním věku?

Výživě dětí bychom měli věnovat velkou pozornost, ale často dostáváme mnoho protichůdných informací, ve kterých není snadné se vyznat. Přiznat si poslechnout, jak by mohl vypadat správný jídelníček kojence, batolete a probrat vaše otázky. 

 

Mgr. Michaela Ožanová je nutriční terapeutka pro výživu dětí a dospělých. Absolvovala magisterský obor Nutriční specialista na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Zkušenosti z praxe má ze zdravotnických zařízení, jako nutriční terapeutka stravovacího provozu i oddělení a domova seniorů. Aktuálně spolupracuje s několika mateřskými centry ohledně problematiky výživy dětí a centrem léčby poruch příjmu potravy Anabell.

 

 

 

 

Rozvrh

Den Čas Volných míst
Čtvrtek 18:00 - 19:30 10

Lektor

Místo konání

nám. Karla IV. 4/4, Brno-Líšeň

Prvorepublikový dům, kde Pastelka sídlí v prvním patře. Organizujeme tady kurzy a Pasteláček. Zavedou Vás k nám červené stopy na schodech. Keramická dílna a seminární místnost jsou ve sklepních prostorech, a tam se dostanete po schodech dolů.

Cena

Cena v termínu 15.11.2018 - 15.11.2018

100 Kč

Na tento termín se již nelze přihlásit